O nas

Serdecznie witam Państwa  na stronie internetowej firmy Polska Księgowość. Nazywam się Katarzyna Grochowska  i jestem dyrektorem operacyjnym firmy oraz jednym z jej udziałowców. Gorąco zachęcam  Państwa do prowadzenia księgowości w ramach naszego  ogólnopolskiego biura księgowego.

 

Twoja księgowość prowadzona jest tradycyjnie przez wykwalifikowanego księgowego, z którym w razie potrzeby będziesz mógł się skontaktować. Dokumenty dostarczasz do nas w wygodny dla siebie sposób: pocztą, osobiście lub zdalnie, korzystając z odpowiedniej aplikacji.

Twój indywidualny księgowy zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe. Będzie on reprezentował Twoją firmę przed Urzędem Skarbowym i Zusem.

Zostaniesz wyposażony w system, który umożliwi Tobie wgląd w podatki, faktury oraz dzięki któremu bezpłatnie będziesz prowadził swoją księgowość, windykował klientów, prowadził magazyn.

 

Swoje usługi prowadzimy w zakresie pełnej jak i uproszczonej księgowości. Obsługujemy m.in. Spółki Akcyjne, Spółki z o.o., spółki Komandytowo-Kapitałowe, Stowarzyszenia. Prowadzimy firmy rozliczające się na zasadach KPIR oraz ryczałtu. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych księgowych z wieloletnim doświadczeniem. Wspierany jest również przez certyfikowanych doradców podatkowych oraz radców prawnych specjalizujących się w prawie podatkowym.

Powierzając nam prowadzenie księgowości Państwa firmy, oszczędzacie czas i pieniądze koncentrując się wyłącznie na dynamicznym rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

Polska Księgowść - Katarzyna

podpis

ŁĄCZYMY TRADYCYJNĄ KSIĘGOWOŚĆ
Z APLIKACJĄ WWW ORAZ MOBILE
ZOBACZ WIĘCEJ


KSIĘGOWOŚĆ BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU BĄDŹ FIRMY
ZOBACZ WIĘCEJ


TWÓJ INDYWIDUALNY KSIĘGOWY
ZOBACZ WIĘCEJ

ŁĄCZYMY TRADYCYJNĄ KSIĘGOWOŚĆ Z APLIKACJĄ WWW ORAZ MOBILE

Twoja księgowość jest prowadzona tradycyjnie przez wykwalifikowanego księgowego, z którym w razie potrzeby będziesz mógł się kontaktować. Przy pomocy odpowiedniej aplikacji możesz dosyłać z dowolnego miejsca brakujące faktury, jak również kontrolować swoje wydatki online. Możesz również bezkosztowo wystawiać faktury korzystając z naszego systemu do wystawiania faktur.

KSIĘGOWOŚĆ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU BĄDŹ FIRMY

Dzięki naszemu systemowi możesz wystawiać faktury jak również przesyłać drogą elektroniczną bądź w tradycyjny sposób dokumenty księgowe, które zobaczysz logując się na swoje konto do systemu. Będziesz mógł na bieżąco kontrolować przychody, koszty i podatki oraz mieć wgląd w ich historię. Zaoszczędzisz tym samym czas i pieniądze, co pozwoli ci na poświęcenie się w pełni swojej działalności.

TWÓJ INDYWIDUALNY KSIĘGOWY

Indywidualny księgowy będzie odpowiadał za prowadzenie Twojej księgowości, reprezentował przed urzędami oraz w razie potrzeby będziesz mógł się z nim skontaktować telefonicznie lub mailowo celem uzyskania szczegółowych informacji.