Kariera

Nasza firma poszukuje osób na stanowiska księgowa/księgowy oraz doradca klienta.
Jeśli interesuje Ciebie praca w przyjaznej i miłej atmosferze wyślij cv na adres: kariera@polskaksiegowosc.pl

Księgowa / Księgowy (1)

Zakres zadań:

  • samodzielne prowadzenie dokumentacji i ewidencji podatkowych osób rozliczających się wg karty podatkowej, ryczałtu ewidencjonowanego, Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów;
  • budowanie profesjonalnej relacji z klientem (bieżąca obsługa, nadzór nad terminami, doradztwo podatkowe);
  • samodzielne sporządzanie deklaracji VAT i PIT;
  • udział w szkoleniach merytorycznych oraz stałe pogłębianie wiedzy;
  • współpraca w zespole w ramach codziennych zadań.

Księgowa / Księgowy (2)

  • samodzielne prowadzenie Pełnych Ksiąg Handlowych w spółkach Zo.o. oraz Akcyjnych

od kandydatów oczekujemy:

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości aktualnych przepisów podatkowych;
  • praktycznej umiejętność tworzenia deklaracji podatkowych;
  • wykształcenia minimum średniego kierunkowego;
  • praktycznej znajomości MS Office;
  • dobrej organizacji pracy własnej;
  • dokładności i zaangażowania.

  Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu wiedzy i realizacji zadań;
  • nowoczesne rozwiązania systemowe (np. praca na dokumentacji elektronicznej);
  • profesjonalne szkolenia merytoryczne
  • dobrą atmosferę pracy w zespole i partnerską kulturę firmy;

Doradca Klienta

Zakres obowiązków:

  • realizacja wyznaczonych celów poprzez telefoniczną sprzedaż profesjonalnych usług księgowych
  • budowanie portfela klientów w oparciu o istniejącą bazę kontaktów i utrzymywanie z nimi długofalowych relacji,
  • umiejętne diagnozowanie potrzeb klientów oraz przygotowywanie indywidualnie dopasowanych rozwiązań,
  • profesjonalna obsługa w zakresie świadczonych usług,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży lub obsłudze klientów w tym w sprzedaży telefonicznej
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu,
  • chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

  Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania oparty o system prowizyjny,
  • jasno określoną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy,