Bezpieczeństwo

Wszystkie dane przechowywane są na dedykowanych serwerach u najwyższej klasy dostawcy firmy.

Bezpieczeństwo systemu gwarantowane jest przez nowoczesne zaplecze technologiczne oraz wybór odpowiedniego języka programowania.

Zespół ekspertów śledzi najnowsze standardy w zakresie bezpieczeństwa i wdraża je, aby zapewnić najwyższą jakość ochrony usług świadczonych przez Internet.

Hasła i identyfikatory wpisywane przez użytkowników przekazywane są do Nas przez Internet w formie zaszyfrowanej, przy użyciu protokołu SSL z 256-bitowym kluczem szyfrującym, analogicznie jak w kontach bankowych z dostępem przez Internet.

Ochrona transmisji danych w kanałach informatycznych oparta jest na nowoczesnych standardach ochrony przekazu informacji w Internecie.

Dane programu systematycznie są backupowane na specjalne serwery typu klastrowego. Dzięki temu dane użytkowników, którzy korzystają z systemu nie zostaną utracone.

W odróżnieniu od programów trzymanych na dyskach komputerów awaria dysku twardego czy wirus komputerowy nie spowoduje utraty danych.

Program wraz z wszelkimi danymi jest zabezpieczony Firewall-ami.

Specjaliści ds. bezpieczeństwa danych z firmy  monitorują serwis 24 godziny na dobę. Ataki sprzętowe lub ludzkie na system wykrywane są natychmiastowo, w celu zabezpieczenia przed niedozwolonym dostępem.

Szyfrowanie połączenia  protokołem SSL gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych wymienianych między serwisem i Klientem.

Dzięki temu nikt niepowołany nie wie jakie faktury wystawia użytkownik i kim są jego kontrahenci.

Certyfikat jest autoryzowany przez firmę The Go Daddy Group, Inc., lidera wśród firm świadczących usługi hostingowe. Klienci mają pewność, że ich dane nie dostaną się w niepowołane ręce.

System monitorowany jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu przez administratorów. W razie jakichkolwiek problemów reakcja jest natychmiastowa.